KLASICKÉ DORTY

Dorty u nás v Mlsné holce pečeme pouze na objednávku. Níže naleznete veškeré informace včetně cen, fotografie atd.

Dort lze objednat nejdříve na úterý/středu dle aktuální situace a vyzvednutí je možné pouze v pracovním týdnu (tedy úterý – pátek)

Každý dort je svůj vlastní originál, můžeme se inspirovat, ale nikdy nebude dort vypadat stejně jako na fotografii. 

Objednávky přijímáme pouze do naplnění kapacit.

JAK KRÁJET DORT

1 Videos

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

(prosím zkopírujte, vložte do emailu, doplňte dle informací níže a odešlete objednávku na email dorty@mlsna-holka.cz) Objednávky na pátek nejpozději v úterý.  Dorty se vyzvedávají v pracovním týdnu (úterý-pátek)

Jméno a příjmení objednavatele:

Tel.:
Datum vyzvednutí dortu:
přibližný čas vyzvednutí:
pro koho dort bude (věk, pohlaví, příležitost):
Velikost dortu :
příchuť dortu:

poznámka: přibližná cena je uvedená níže a konečná cena je vždy zhotovena až po dokončení dortu.

Platba: záloha převodem na účet (připsání částky na účet nejpozději 3 dny předem, jinak se objednávka ruší), následně doplatek hotově při vyzvednutí na prodejně Mlsná holka, Poštovská 1 Brno a to v pracovních dnech cukrářek (pondělí-pátek)

PŘÍCHUTĚ 

  1. VANILKOVÝ KORPUS + VANILKOVÝ  NEBO ČOKOLÁDOVÝ KRÉM (pouze jedna varianta) + OVOCE uvnitř (MALINY nebo  JAHODY nebo  LESNÍ OVOCE)
  2. ČOKOLÁDOVÝ KORPUS + VANILKOVÝ  NEBO ČOKOLÁDOVÝ KRÉM (pouze jedna varianta) + OVOCE uvnitř (MALINY nebo  JAHODY nebo  LESNÍ OVOCE)
  3. MRKVOVÝ KORPUS + LEMON CURD + KRÉM
  4. RED VELVET S MALINAMI 
  5. OŘECHOVÝ S KARAMELEM
  6. KOKOSOVÝ S MANGEM
  7. PISTÁCIOVÝ S MALINAMI

BEZLEPKOVÉ klasické dorty nepečeme. Jako alternativu nabízíme bezlepkový makronkový dort nebo pavlova dort (info v objednávkách)

Věřte našim ověřeným receptům, které máme roky odzkoušené. Proto nemůžeme vyhovět vašim požadavkům při změnách (například ubrat cukru, změnit mouku atd.) 

CENÍK DORTŮ

1 PATROVÝ

2 PATROVÝ

3 PATROVÝ

ceny platné od 1/2023

Doprava

Spolupracujeme s kurýrní službou (na kterou vám rády předáme kontakt) nebo si dort vyzvednete osobně u nás na prodejně.

Cena kurýrní služby je po Brně paušální 200,-Kč, mimo Brno 9,-Kč/km.

Osobní vyzvednutí v případě větších dortů doporučujeme vyřídit vjezd do města, lze toto vyřešit způsobem vjezdem jednorázovým. V tom případě je třeba, abyste si na úřadě doložili technický průkaz (tp) svého vozidla a potvrzenou objednávku na konkrétní den vyzvednutí dortu u nás v provozovně (na vyžádání zašleme). Sleduje se shoda údajů objednatele a jméno v tp vozidla, které si budete registrovat.Toto lze vyřídit osobně v úřední dny na Zvonařce 5 v Brně, pondělky a středy 8-12h, 13-17h. V ostatní pracovní dny pouze online žádosti přes zřízené Osobní stránky uživatele (OSU). Více informaci na www.parkovanivbrne.cz

Informace před vyzvednutím

Objednávku dortu je závazná. Zrušení je možné nejpozději 5 dnů před datem vyzvednutí. V případě pozdějšího zrušení bude účtována 100% částka.

Při převzetí dortu si zkontrolujte vzhled, na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Reklamace dortu (krom vzhledu) lze provést pouze do 24 hodin od převzetí a v tomto čase dort doručit zpět na prodejnu. Dort musí být celý, může být nakrojen, ale odkrojena část musí být součástí. O reklamaci bude rozhodnuto do 24 hodin od doručení na prodejnu.