O MLSNÉ HOLCE

Jmenuji se Hanka a Mlsná holka je splněním mého snu, který se stal skutečností v roce 2017. Už na střední škole mě fascinovalo pečení dortů a snila jsem o tom, že si jednoho dne otevřu vlastní cukrárnu nebo kavárnu. Tehdy jsem si ale nebyla jistá, zda svůj sen někdy dokážu realizovat, a proto jsem se rozhodla studovat na vysoké škole, konkrétně na lékařské fakultě.

Během zahraniční stáže na oddělení chirurgie jsem si však definitivně uvědomila, že medicína není to, co bych chtěla dělat celý svůj život. Být lékařem má být posláním, ne jen zaměstnáním. Sehnala jsem tedy veškerou odvahu a rozhodla se jít za svým snem. Věřila jsem, že pokud se do toho pustím naplno, může se můj sen stát realitou.

Musím zaklepat. Od chvíle, kdy jsme otevřeli, se u nás dveře netrhnou a já jsem za to nesmírně vděčná. Na začátku jsem dělala vše sama – od vymýšlení receptů, přes pečení až po prodej. Dnes už mám kolem sebe tým šikovných holek, které se vše bezvadně naučily a některé věci zvládají dokonce lépe než já.

Začínali jsme jen s donuty, ke kterým jsme postupně přidali i makronky. Náš sortiment se stále rozrůstá a já doufám, že to tak i zůstane. Kromě eclairs a dortů pro vás do budoucna připravujeme i vynikající víkendocý brunch a snídaně. Právě proto jsem vymyslela název Mlsná holka – věděla jsem, že jen u donutů to nezůstane.

Přeji Vám dobrou chuť! 

Hanka

P.S.: Plňte si své sny!

foto: Jakub Plíhal

NAPSALI O NÁS:

Chtěla být zubařkou, stala se cukrářkou. Makronky od Mlsné holky zná celé Brno

 

 

>>Celý článek na aktualne.cz<<

Hana Pokorná alias Mlsná holka – od dortů doma u plotny, vlastnímu podniku

 

 

>>Spotify podcast<<

„Z operačního sálu rovnou za plotnu“

 

 

>>Celý článake na collalloc.hu<<